- 19%

26% Друштвена игра - Луда Кацига

1600 ден.

1290 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • Препорачана возраст: 7 +
 • Работи на батерии:  AAA (L03)
 • Батериите не се вклучени
 • Пакувањето содржи:
 • Кацига
 • Карти со вкупно 480 прашања
 • Табла за играње
 • Упатство за играње

Друштвената игра - Луда Кацига е игра која ќе Ве натера многу да се насмеете. Играчот става на својата глава електрично светлосна кацига со вибрации и звучни ефекти и мора да одговори што е можно повеќе прашања за една минута и 30 секунди. Потребно е многу добра концентрација и брзина. Кацигата ќе Ве изненади со своите вибрации и ефекти и ќе се обиде да Ве одалечи со точни и брзи одговори.

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.