Друштвена игра Луди Наочари

990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Препорачана возраст: 7+ години
 • 4 до 16 играчи
 • Пакувањето содржи: Табла за играње, 4 пиони, 1 пар луди наочари, 3 различни стакла за наочари, тајмер, таблета за хартија и молив, 54 картички, 162 предизвици и временски ограничувања и упатство на Македонски јазик
 • Смешна фамилијарна игра

Лудите наочари го менуваат вашиот вид, пробајте да нацртате цртеж и оставете на вашите соиграчи да препознаат што сте нацртале. Тимот кој прв ќе стигне до финалето е победник на играта, секој играч има прилика да нацрта цртеж но и да препознае цртеж. Со среќа!

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 26.11.2019 до 03.12.2019

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.