41 ја следат оваа компанија


Друштвена игра Удри и улови

790 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Динамична игра за целота семејство
 • Препорачана возраст: 4+ години
 • Бесплатна STIK’EM апликација
 • Пакувањето содржи: 60 картички, 4 стапчиња за вакуум, упатство на Македонски јазик

Превземете ја бесплатната STIK’EM апликација и започнете со оваа возбудлива игра. Играчот кој ќе собере најмногу картички победува. Уловете ги картичките кои ќе ви бидат прикажани на апликацијата. Со среќа!

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.