32% попуст на друштвена игра Лов на балончиња + бесплатна достава во вредност од 1300 ден. по цена од 889 ден.

РАСПРОДАДЕНО

32% попуст на друштвена игра Лов на балончиња + бесплатна достава во вредност од 1300 ден. по цена од 889 ден.

Цена

889 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,300 ден.

Попуст

32%

Заштеда

411 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2 | Остануваат : 1

Бесплатна достава

MS

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Друштвена игра Лов на балончиња + бесплатна достава

* Наменета за деца над 4 год.


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Преслатко пластично делфинче Bubbly емитува меурчиња од сапун.
Играчот го зема бројачот на балончиња и со притискање на на копчето под LCD екранот  го приклучува. Кога ќе се активира тајмерот, тајмерот ќе почне да одбројува и тоа е знак да ја започнете играта. Секоја игра трае околу 90 секунди!
Bubbly може за кратко да престане да испушта меурчиња. Ова ќе ви даде доволно време да се фатат сите меурчиња кои се уште се во воздух. Обидете се да ги фатите сите!

Со помош на бројачот пробајте да ги фатите сите па дури и оние недостижните. Внимателно усмерете го својот бројач што поблиску до балончето без да го допреш. Доколку тоа го имате направено исправно, бројачот ќе се огалси со звук "Биип", a бројчаниот ќе го забелеќи бројот и ќе го прикаже на LCD екранот.

Целта на играта не е да ги упропастите сите балончиња, туку одбележување на повисок резултат. По вашиот ред, доаѓа ред на друг играч, оној кој има повисок резултат е победник.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ