0 ја следат оваа компанија


Дрвен брош по избор - Oрев

500 ден.

400 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Дрвен брош


Карактеристики на производот:

 • Тип на дрво: Орев;
 • Димензии:
  • Висина: 37-40 мм
  • Ширина: 31-34 мм
 • Брошот се прикачува со помош метален пин поставен од задната страна;
   

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.