12% попуст на декоративен дрвен фенер свеќник + бесплатна достава во вредност од 900 ден. по цена од 789 ден.

РАСПРОДАДЕНО

12% попуст на декоративен дрвен фенер свеќник + бесплатна достава во вредност од 900 ден. по цена од 789 ден.

Цена

789 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

900 ден..

Попуст

12%

Заштеда

111 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

  • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

  • 070 505 099

  • Работно Време:

    Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Дрвен фенер свеќник + бесплатна достава


Услови

  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава”
  • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена

Опис

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 23cm x 23cm x 28cm
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.