img
img
img
img
img

12 ја следат оваа компанија


Дрвена слика со новогодишна порака

650 ден.

Преостанато време

Опис

Совршен подарок наместо класична честитка за овие новогодишни празници 

 • Дрвена слика која може да се закачи на ѕид со елка и порака
 • Целосно рачно изработено
 • Димензии: 36*28см

Детали за испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2500 денари.
 • Доплата од 120 денари за нарачки под 2500 денари
 • Ако сакате ескспресна достава пишете ни на 075962938
 • Време потребно за достава во Скопје: 2 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: до 7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 075 962 938
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Подароции и декорации за сите ваши специјални моменти!

Подарете нешто уникатно 

Сите наши изработки се 100% рачно изработени со многу љубов. Дел од нашите изработки се дрвени слики со специјална техника на плетење на шајчиња. Секоја изработка е специјална и персонализирана по ваша желба. Креативноста нема граници! Само пишете ни за која пригода сакате подарок и ние ќе ви предложиме подарок.

Надополнете го домот со уникатен декор

Не заборавајте дека секоја наша изработка можете да ја нарачате и за себе како одлично надополнување на вашиот дом.

Направете незаборавна декорација за роденден

Со нашите балони и декорации прославете го роденденот во домашна атмосфера. Нашата специјалност се и слатки маси но сега сите родендени можете да ги прославите и дома со нашите балони и декорации.

Изработуваме:

 • Дрвени слики 
 • Персонализирани кутии
 • Торти од пелени
 • Торти од хартија
 • Балони
 • Декорации

За сите пригоди:

 • Роденден
 • Годишнина
 • Крштевка
 • Свадба
 • Моминска вечер
 • Било кое изненадување
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.