0 ја следат оваа компанија


- 15%

Дрвени лустери со 1,2 или 3 сијалици по избор

2400 ден.

2040 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Дрвени лустери со 1,2 или 3 сијалици. Високо ефикасни, изработени од дрво и метал.

Детали за испорака

Испорака

 • Достава за нарачки под 6000 денари е 150 денари 
 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 6000 денари
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 070 602 549
 • Види ја продавницата на "TERRA LED" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "TERRA LED" во Тетово
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

ТЕРРА ЛЕД се занимава со осветлување на вашиот дом. 
Продуктите кои ги нудиме се: 
 •  ЛЕД ленти, лустери, плафоњерки
 •  Висечки (тавански) лустери
 •  Ѕидни лустери
 •  Лустери
 •  Подни и столни ламби
 •  Сијалици
 •  Спот лустери
 •  Светла за на фасада, двор и градина
 •  ЛЕД реклами
 •  3Д реклами
 •  Соларни ЛЕД сијалици
 •  Рефлектори
 •  Индустриско осветлување
 •  Улично осветлување
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.