- 29%

Дрвени животни за туркање

690 ден.

490 ден.

  • ул. Исаија Мажовски бр.31/1 приземје локал 1 Хром, Ѓорче Петров, Скопје

    Одведи ме таму

    071944227

    info@kinderlend.mk

Добивате

Прекрасна изработка на 100 % дрвени животни за туркање од производителот ,,Вига"!

Опис

Слатка мала патка, пингвин и диносаурус со рачка за туркање е вистинска мотивација за пешачење и трчање. Тркалата имаат гумени запирања, што овозможуваат полесно движење. Изработен е од 100 % дрво. 

Димензии: 15 х 8,3 х 56 см.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Kidoshop". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Kidoshop" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над ден..
Види ја продавницата на "Kidoshop" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.