- 50%

50% попуст на паричник за картички со RFID заштита од Карес

199 ден.

99 ден.

Преостанато време

Купени:

26
 • ул. Даме Груев бр. 7

  Одведи ме таму

  02 3232 515

  Info@kares.mk

Опис

Паричникот за картички има RFID заштита и има капацитет за до 4 картички. Тоа значи дека сте комплетно заштитени од електронски кражби. Картичките излегуваат со помош на страничниот слајдер.

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 27.02.2019 до 27.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да се подигне во продажното место на Карес во Центар

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 27.02.2019 до 30.04.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.