12% попуст на LCD десктоп држач за монитори од Рувекс во вредност од 3552 ден. по цена од 3125 ден.

Вредност

3552 ден.

Попуст

12%

Заштеда

427 ден.

Купени: 1

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Добивате

SBox LCD десктоп држач за 2 монитора

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.12.2018 до 28.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Опис

Едноставен држач кој се монтира на десктоп. Практичен за паралелна работа или следење на апликации на
2 монитори истовремено.

Карактеристики:

 • Големна на монитор: 13-27”
 • Носивост: 20кг (по 10кг на секој монитор)
 • Можност за ротација: + - 360
 • Тежина: 4,7 кг
 • Веса стандард: 100x100
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.