За перфектно опремена канцеларија! 12% попуст на тавански држач за проектор од Рувекс по избор

Цена

ден.

ден.

Опција Опција е задолжително поле!

Вредност

1090 ден.

Попуст

12%

Заштеда

131 ден.
 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Добивате

Тавански држач за проектор по избор

 • Тавански држач за проектор SBox PM-18
 • Тавански држач за проектор SBox PM-18S

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.12.2018 до 28.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Опис

1.Тавански држач за проектор SBOX PM-18

 • Максимална тежина: 13,5 kg 
 • Досег: од 54 дo 320 mm
 • Дистанца од таван: 150 mm
 • Закривување: -15° to +15°
 • Ротаија: 360°
 • Тежина на држач: 1,16 kg
 • Организатор за кабли

2. Тавански држач за проектор SBOX PM-18S

 • Максимална тежина: 13,5 kg 
 • Досег: од 54 дo 320 mm
 • Дистанца од таван: 380-580 mm
 • Закривување: -15° to +15°
 • Ротаија: 360°

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.