12% попуст на држач за таблет во автомобил од Рувекс во вредност од 660 ден. по цена од 580 ден.

Вредност

660 ден.

Попуст

12%

Заштеда

79 ден.

Купени: 3

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Добивате

Држач за таблет во автомобил

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.12.2018 до 18.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Опис

Држач за таблет во автомобил

Идеален универзален држач за таблет со димензии 7-10” за во автомобил во текот на долгите
патувања.(се поставува на наслоните за глава од предните седишта)

Боја: Црна
Минимална висина на таблет 18.6 cm
Максимална висина на таблет 24.9 cm
Минимална ширина на таблет 10.9 cm
Максимална ширина на таблет 15 cm
Максимална тежина 1 kg
Материјал: Пластика
Позиционирање од 360°

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.