50% попуст на држач за сунѓер, крпа и четка со цедалка + бесплатна достава во вредност од 800 ден. по цена од 399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на држач за сунѓер, крпа и четка со цедалка + бесплатна достава во вредност од 800 ден. по цена од 399 ден.

Цена

399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

800 ден.

Попуст

50%

Заштеда

401 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Држач за сунѓер, крпа и четка со цедалка

 • Бесплатна достава

Детални карактеристики можете да најдете во делот ОПИС.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.07.2017 до 18.08.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Држач за сунѓер, крпа и четка со цедалка

 • Боја: бела со зелена
 • Се прикачува со вакум лепенка
 • Димензии:
 • 19cm должина
 • 9cm ширина
 • 9cm висина
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ