22% попуст на држач за бањање Baby bather Carters’s во вредност од 1600 ден. по цена од 1249 ден.

22% попуст на држач за бањање Baby bather Carters’s во вредност од 1600 ден. по цена од 1249 ден.

Вредност

1,600 ден.

Попуст

22%

Заштеда

351 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава (над 500 ден.)
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Држач за бањање Baby bather Carters’s + бесплатна достава


Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на прозиводот:

 • Бањањето на вашето бебе  може да биде тешко доколку немате доволно искуство. Ова Carter’s Bather Baby Bath седиште е дизајнирано за поголема сигурност во текот на целиот процес на бањање, а воедно служи  да го држи вашето бебе мирно и опуштено.
 • Цврстата основа обезбедува безбедна употреба во текот на бањањето на вашето бебе.
 • Цврстата основа овозможува да го ставите вашето бебе внатре и истото да биде сигурно без да се грижите додека го бањате.
 • Практично е за користење во када според вашата удобност.
 • Отстранлива ткаенина што може да се пере.
 • Компактната рамка се преклопува за лесно складирање.
 • Складирањето на седиштето не зазема многу место во вашиот дом, истото е со многу компактната рамка која се преклопува и лесна е за складирање.
 • Двослоен потпирач за грб
 • Овозможете му на вашето мало бебе да се опушти додека го бањате.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ