Држач за бањање Baby bather Carters’s

1600 ден.

1249 ден.

Шифра:

200000000606
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозиводот:

 • Бањањето на вашето бебе  може да биде тешко доколку немате доволно искуство. Ова Carter’s Bather Baby Bath седиште е дизајнирано за поголема сигурност во текот на целиот процес на бањање, а воедно служи  да го држи вашето бебе мирно и опуштено.
 • Цврстата основа обезбедува безбедна употреба во текот на бањањето на вашето бебе.
 • Цврстата основа овозможува да го ставите вашето бебе внатре и истото да биде сигурно без да се грижите додека го бањате.
 • Практично е за користење во када според вашата удобност.
 • Отстранлива ткаенина што може да се пере.
 • Компактната рамка се преклопува за лесно складирање.
 • Складирањето на седиштето не зазема многу место во вашиот дом, истото е со многу компактната рамка која се преклопува и лесна е за складирање.
 • Двослоен потпирач за грб
 • Овозможете му на вашето мало бебе да се опушти додека го бањате.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.