8 ја следат оваа компанија


Држач за три монитори | DM253

4999 ден.

Опис

DM253 е држач на којшто можете да прикачите до три монитори во хоризонтална позиција овозможувајќи поефикасна работа и преглед на повеќе апликации одеднаш.
Целосна флексибилност во однос на 360° ротација и накосување на мониторот како и висинско подесување. Компатибилен со VESA стандард 100/75.
Направен од челик, со носивост до 8 кг. Се прицврстува со стега за самата работна маса.

 • Број на монитори: 3
 • Дим. на монитор: 13" – 27"
 • Начин на монитрање: Стега
 • Висина на држач: 70cm
 • VESA Standard: 75/100
 • Структура: Челик
 • Ротација: 360°
 • Накосување :-15°/+15°
 • Распон - Стега: 0.5-6.8cm

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Ергономски производи кои помагаат за попродуктивно, поквалитетно и поудобно фунционирање на работното место.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.