55 ја следат оваа компанија


img

Држач за грицки со 3 нивоа и боја по избор

600 ден.

150 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

300000000866

Опис

Детални карактеристики на производот:

  • Етажер на 3 нивоа на расклопување - Twistfold party bowls
  • Вградени магнети кои ги држат чиниите заедно за полесно складирање
  • Големини на чиниите:
  • 28cm пречник на голем сад
  • 23cm пречник на среден сад
  • 18cm пречник на мал сад + 3 прегради

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.