53 ја следат оваа компанија


Опис

Детални карактеристики на производот:

  • Држач на хартија на 3 нивоа
  • Наменет за хартија,фолија и разни зачини
  • Материјал: Пластика
  • Боја: Бела
  • Димензии на производот: Ширина: 38 cm,Висина: 18 cm,Длабочина: 6 cm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.