53 ја следат оваа компанија


- 16%

Држач за крпи 1/5 - Nero

3100 ден.

2590 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Држач за крпи
  • Материјал: Хром
  • Нер’ѓосувачки
  • Димензии: 60 cm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.