Држач за мобилен телефон во форма на прстен

69 ден.

Боја е задолжително поле!

Купени:

1

Шифра:

000 516
 • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

  Одведи ме таму

  02 613 7030

  info@teslaled.mk

Опис

Држач за мобилен телефон во форма на прстен.

Карактеристики на производот:

 • Боја по избор златна или сребрена
 • Удобен за користење и безбеден за вашиот телофон
 • Добра превенција да не ви падне телефонот.
 • Компактен и модерен дизајн.
Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.