46 ја следат оваа компанија


- 30%

Држач за слатки со 3 нивоа и боја по избор

500 ден.

349 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

300000000866
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Етажер на 3 нивоа на расклопување - Twistfold party bowls
 • Вградени магнети кои ги држат чиниите заедно за полесно складирање
 • Боја: Бела и зелена
 • Големини на чиниите:
 • 35cm пречник на голем сад
 • 25cm пречник на среден сад
 • 20cm пречник на мал сад
 • Материјал: пластика

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.