6 ја следат оваа компанија


Држач за средство за дезинфекција

300 ден.

 • Љубо Божиноски - Пиш 60, Tetovo, North Macedonia

  Одведи ме таму

  079 220 230

  info@plg.mk

Опис

Држач за средство за дезинфекција со кој ќе го направите вашиот простор уникатен!

 • Гравирано ваше лого (минимална количина од 10 држачи)
 • Лесно склопување
 • Дрво со дебелина 4мм
 • Димензии 19x15 сантиметри, надворешно
 • Димензии 10x7.5 сантиметри, простор за средство

За гравирање на вашето лого контактирајте не.

 

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

“ПЛГ” e компанија која е формирана во средината на на 2010-та година со цел да понуди на пазарот квалитетни решенија во областа на внатрешното и надворешното рекламирање.

Со нашиот високо обучен персонал, квалитетот во работата и коректноста спрема нашите клиенти спремни сме да ја направиме секоја ваша идеа реалност. 

Нашиот искусен и креативен тим од дизајнери, графички инженери е посветен на обезбедување на врвен квалитет на услуги од самото почнување на проектот до неговото завршување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.