53 ја следат оваа компанија


- 37%

Држач за торта на спрат

300 ден.

190 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Држач за торта кој се ротира 360 степени, идеално за декорација и сервирање на торта.
  • Дијаметар: 28 cm
  • Материјал: Пластика

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.