6 ја следат оваа компанија


Држач за вино - CPW 3- рачна изработка

1800 ден.

Опис

Карактеристики :

  • Материјал : Бакар 
  • Висина : 45 цм 
  • Ширина : 35 цм 

Производот е исполиран со специјална паста. Одржувањето на истиот се извршува со нежно пребришување со сув материјал.

За Скопје доставата е бесплатна.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "1325 крафт"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

1325 крафт e "фабрика" за сатисфакција која се занимава со дизајнирање, развој и производство на уникатни,  рачно изработени бакарни и други ентериер елементи, создадени на еден поинаков, оригинален начин.

Бакарот, како метал, е одличен креатор на магично расположение при домашната декорација и харизматично се вклопува во сите природни нијанси, во било која просторија во домот.

Нашиот производ е неуморен провокатор на емоции. Секој негов свиок помни огромно внимание, долж секој негов сантим трепери безрезервна љубов при  изготвувањето. Неговата основна цел е да го разубави секојдневието на Вас или Вашите најблиски.

Основната цел е да создадеме среќни лица. Сакајте го денот уште повеќе и слободно претерувајте во животот.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.