41 ја следат оваа компанија


- 40%

Griffin Dual USB полнач за во автомобил со приклучок по избор: iPhone или Android

500 ден.

299 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

100000000008
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Наполнете го мобилниот телефон во вашиот автомобил!

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.