2 ја следат оваа компанија


Дуни Чајна Свеќа Ø 39 мм, 6 часа, 30/1

239 ден.

Шифра:

105941

Опис

Загарантирано наведеното време на согорување, без оштетување и истекување

 • Бренд: DUNI
 • Димензија: Ø 39 mm
 • Тип на материјал: Мешавина од растително масло
 • Време на горење: 6 часа
 • Пакување: 30 парчиња
 • Премиум квалитет; RAL  сертифицирани; 
 • Производител: Дуни АБ, Бокс 237, Малме Шведска

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Inter Kasto (Duni)"
 • Доколку изберете подигнување, наведете од која локација сакате да направите подигнување и контактирајте ја компанијата на телефонските броеви од локација
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Претпријатието Интер Касто е основано во 1994 год како ексклузивен застапник на производите на шведската групација Дуни.

Стручните и естетски критериуми до кои се придржуваме создадоа добри и доверливи партнери во сите сфери на работењето. Од првиот контакт на нашиот пазар со овој врвен бренд кој го освои пазарот, од најугледните хотели, ресторани и кетеринг служби преку водечките ланци на супер маркети, асортиманот со широка лепеза на производи (салвети, прекривки за маса, свеќи, парти програма, опрема за кетеринг) најде примена и кај речиси сите врвни агенции за организација на ивенти кои не само што ги следат, туку и ги надминуваат светските трендови во декорација на просторот.

Сигурноста во настапот пред најстрогиот суд на корисниците го дава доверливиот квалитет на производите на Дуни, сигурноста во термините на испорака, почитувањето кое го изградивме во групацијата со светско реноме и лојалноста на корисниците.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.