51% попуст на проверка и внатрешно и надворешно чистење на клима од клима сервис Д и Д Унимонт во вредност од 1200 ден. по цена од 589 ден.

РАСПРОДАДЕНО

51% попуст на проверка и внатрешно и надворешно чистење на клима од клима сервис Д и Д Унимонт во вредност од 1200 ден. по цена од 589 ден.

Цена

589 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден.

Попуст

51%

Заштеда

611 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 45 | Остануваат : 10

 • Бул. Јане Сандански бр. 49/1-26

 • 071 988 007; 076 427 965

 • dunimontklima@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 08:00

Добивате

 • Проверка на работата на клима уредот 
 • Надворешно и внатрешно чистење
 • Чистење на филтрите 
 • Контрола на количината на фреонот 
 • Корекција на изолација на цевки 
 • Дезинфекција

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.08.2017 до 25.09.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Ваучерот важи само за еден клима уред
 • Напомена: потребна е доплата за промена на филтри, во зависност од типот на климата
 • Сервисирањето е на лице место
 • Екипа на фирмата доаѓа во вашиот стан/ канцеларија со претходна резервација

Опис

Клима сервис Д и Д Унимот е компанија која постои повеќе од 10 години. Искусниот тим ќе ви помогне да го сочуваме вашето здравје и да го заштитиме вашиот клима уред. 

Нередовното сервисирање и одржување може да доведе до сериозни пореметувања во работата на клима уредот како и прекин на работата на компресорот.

Затоа пречекајте ги топлите денови припремени.

Оваа услуга опфаќа:

 • Проверка на работата на клима уредот
 • Надворешно и внатрешно чистење
 • Чистење на филтрите
 • Контрола на количината на фреонот
 • Корекција на изолација на цевки 
 • Дезинфекција
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.