0 ја следат оваа компанија


img

- 28%

Дупчалка вибрациска 710W + 32 пар прибор + торба

5999 ден.

4299 ден.

Преостанато време

Опис

 • Влезна моќност   710 W
 • Механички брзини   1
 • Број на вртежи  0-2800 rpm
 • Удари во минута  47600 bpm
 • Максимално дупчење во дрво  25 mm
 • Максимално дупчење во бетон   13 mm
 • .Максимално дупчење во нетал   13 mm 
 • Капацитет на стезна глава   13 mm 

За компанијата

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.