Black Friday зделка! 51% попуст на пластична соларна светилка од "Duris" во вредност од 100 ден. по цена од 49 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Black Friday зделка! 51% попуст на пластична соларна светилка од "Duris" во вредност од 100 ден. по цена од 49 ден.

Цена

49 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

100 ден.

Попуст

51%

Заштеда

51 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 15 | Остануваат : 0

 • Петар Поп Арсов Бр.19/2 лок. 6 (позади Универзална сала) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070365673, 070274060, 070302336

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Пластична соларна светилка


Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.11.2015 до 26.12.2015
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите може да се подигнат веднаш по купувањето на купонот, од просториите на Grouper (ул. Лермонтова 3/6 - Зад Италијанска амбасада од 09 до 17 часот од понеделник до петок)

Опис

 • Идеални за осветлување на двор, патека, приод. 
 • Автоматски се пали кога снемува сонце. Изработена од пластика. 
 • Димензии: висина 36 см, со дијаметар 6 см.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ