17% попуст на оригинален кристален камен Crystal во вид на спреј или рол он со мирис по избор: камилица, лаванда или калинка од Duris во вредност од 300 ден. по цена од 249 ден.

РАСПРОДАДЕНО

17% попуст на оригинален кристален камен Crystal во вид на спреј или рол он со мирис по избор: камилица, лаванда или калинка од Duris во вредност од 300 ден. по цена од 249 ден.

Цена

249 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

300 ден.

Попуст

17%

Заштеда

51 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 1 | Остануваат : 99

 • Петар Поп Арсов Бр.19/2 лок. 6 (позади Универзална сала) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070365673, 070274060, 070302336

 • dushmano@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Оригинален кристален камен Crystal во вид на спреј или рол он со мирис по избор: камилица, лаванда или калинка

 • Kristal рол он (2.25 oz/67ml) 67ml.
 • Kristal спреј за тело (4 oz/118ml) 118 г.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.12.2018 до 20.01.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат директно од компанијата

Опис

Cristal Body Spray е направен од природни минерални соли кои заштитуваат од миризби на телото, создавајќи невидлива бариера против бактериите, кои се причина за миризба. Не е леплив, не остава дамки, долго трае, не остава бела трага.
Наменето и за жени и за мажи заштитува 24 часа. Мора да се аплицира на чиста кожа.
Состав на кристалниот камен: 

 • Камилица и зелен чај: вода, Potassium Alum (природна минерална сол), сода бикарбона, екстракт од цвет на камилица
 • Лаванда и бел чај: вода, Potassium Alum (природна минерална сол), сода бикарбона, масло од лаванда, екстракт од лист од Camellia Sinensis
 • Калинка: вода, Potassium Alum (природна минеална сол), сода бикарбона, екстракт и масло од камилица, Benzoic Acid, Цинк Гликонат

Состав на рол он:

 • Калинка: вода, Potasium Alum (природна минерална сол), хидроксиетилцелуолза, сода бикарбона, екстакт и масло од калинка, Benzoik acid, Cink Glikonat.
 • Камилица и зелен чај: вода, Potasium Alum (природна минерална сол), хидроксиетилцелуолза, сода бикарбона, екстракт од цвет на камилица, екстракт од лист од Kamelija Sinesis.
 • Лаванда и бел чај: вода, Potasium Alum (природна минерална сол), хидроксиетилцелуолза, сода бикарбона, масло од лаванда, екстракт од лист од Kamelija Sinesis.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ