20% попуст на оригинален кристален камен Crystal во вид на спреј или рол он од Duris во вредност од 250 ден. по цена од 199 ден.

РАСПРОДАДЕНО

20% попуст на оригинален кристален камен Crystal во вид на спреј или рол он од Duris во вредност од 250 ден. по цена од 199 ден.

Цена

199 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

250 ден.

Попуст

20%

Заштеда

51 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 1 | Остануваат : 99

 • Петар Поп Арсов Бр.19/2 лок. 6 (позади Универзална сала) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070365673, 070274060, 070302336

 • dushmano@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Оригинален кристален камен Crystal во вид на спреј или рол он


Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.12.2018 до 20.01.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат директно од компанијата

Опис

Cristal Body Spray е направен од природни минерални соли кои заштитуваат од миризби на телото, создавајќи невидлива бариера против бактериите, кои се причина за миризба. Не е леплив, не остава дамки, долго трае, не остава бела трага.
Наменето и за жени и за мажи заштитува 24 часа. Мора да се аплицира на чиста кожа.

Состав:

 • Kristal рол он (2.25 oz/67ml) прочистена вода, природна минерална сол (Потасиум Алум), природна целулоза, сода бикарбона, природен презерванс (Бензоик Ацид, Цинк Глуконат)
 • Kristal спреј за тело (4 oz/118ml) прочистена вода, природна минерална сол (Потасиум Алум), сода бикарбона, природен презерванс (Бензоик Ацид, Цинк Глуконат)
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ