10 ја следат оваа компанија


Душек Стилосо

18900 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Катeгории:

Shopping Mall, Мебел, Душеци

 • Наум Наумовски Борче 87, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078700222

  info@magniflex.com.mk

Опис

Зошто да го изберете?

 • Elioform јадрото дава цврста подлога на целото тело, но не генерира компресија
 • Страничен појас кој пропушта воздух

Како е направен?

 • Навлака изработена од вискозна ткаенина, прекрасна на допир
 • Анти-алерген слој кој овозможува проток на воздух
 • Elioform влошка
 • Изолациска влошка
 • Elioform јадро 16см  

Препорака 

 • Препорачан од ортопеди за деца во раст и развој и стари лица 

Stiloso – Ова е душек кој со сигурност ќе ви овозможи здрав сон и одмор. Неговата срцевина, изработена од Elioform слој има одлични ортопедски карактеристики и е најдобар избор за оние кои претпочитаат поцврст душек.

Неговата површина е обложена со ткаенина која има способност да дише и дозволува воздухот да циркулира, што го прави овој душек еден од најсвежите и најхигиенски душеци.

Stiloso ви гарантира здрава микро – клима и мирен сон. 

Подетални информаци околу продуктот погледнете овде 

 

 

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 078700222
 • Доколку имате потреба од Душек кој е во нестандарна димензија,контактирајте ја компанијата Магнифлех за повеќе детали околу изработката и времетраењето на истата
 • Види ја продавницата на "Magniflex" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Magniflex"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Magniflex најквалитетните италијански душеци,перници и додатоци за спиење.

Продуктите ги поседуваат сите највисоки сертификати за квалитет, со што го гарантираат Вашето здравје и внимаваат на природата. Со гордост можеме да кажеме дека до сега, над 35 милиони луѓе во светот, го избраа Magniflex за свој душек.

Целиот производствен процес на Magniflex е еко- пријателски и во хармонија со природата. Нашата компанија е една од ретките која се грижи и за начинот на кој производите се транспортираат и за тоа, секој душек да стигне во перфектна состојба до клиентот. Magniflex е застапен во повеќе од 80 земји во светот.

Може да го најдете од Фиренца до Њујорк, од Токио до Кипар, во Сингапур, Дубаи, Манила, Киев и каде уште не… Ние во MAGNIFLEX, се фокусираме на производство на душеци, перници и додатоци за спиење, со врвен квалитет. Истражуваме, пронаоѓаме и ги користиме најнапредните материјали и најнови технологии да креираме јадра од патентирана пена за сите наши душеци.

Од високо ортопедската HR пена до сензационалната мемори пена, нашите пени се трајни, нудат супериорна поддршка и незаменлив комфор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.