Забава за целото друштво! 53% попуст на 2 часа играње PlayStation 4 за две или четири лица во играчница Game Time

РАСПРОДАДЕНО

Забава за целото друштво! 53% попуст на 2 часа играње PlayStation 4 за две или четири лица во играчница Game Time

Цена

109 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

230 ден.

Попуст

53%

Заштеда

121 ден.

Купени : 20

 • ул.Манапо бр.2 Тц.Техника лок.29

 • 078 222 932

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 12:00 - 02:30 Саб: 12:00 - 02:30Нед: 17:00 - 02:30

Добивате

2 часa играње PlayStation 4 за број на лица по избор:

 • За две лица, цена: 230 ден. 109 ден.
 • За четири лица, цена: 300 ден. 149 ден.

Достапни PlayStation 4 игри:

 • NBA2K18
 • FIFA 2018
 • PRO EVOLUTION SOCCER (PES) 2018
 • UFC- 2
 • GRAND THEFT AUTO (GTA) – V
 • CALL OF DUTY black ops III

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.12.2017 до 22.01.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Промоцијата важи секој ден од 12-17 часот

Опис

Возбудливо PlayStation 4 доживување!
Поминете незаборавни моменти со вашите пријатели или едноставно препуштете се на PlayStation игри во опуштена атмосфера во играчница Game Time.

Game Time e прва играчницна во Скопје, од ваков тип. Место каде визуелните ефекти стануваат реалност, а забавата никогаш не завршува.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ