32% попуст на двочасовна фотосесија по избор од професионалниот фотограф Богдан Глишиќ во вредност од 2500 ден. по цена од 1690 ден.

Вредност

2500 ден.

Попуст

32%

Заштеда

810 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Двочасовна фамилијарна фотосесија или фотосесија на деца по избор:

 • Роденден
 • Настан
 • Вклучени се сите фотографии од фотосесијата

*За дополнителна обработка на фотографии се доплаќа директно на фотографот, по договор со него. 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.02.2019 до 31.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот задолжително контактирајте го фотографот за да се информирате за слободни термини и да направите предрезервација на посакуваниот термин.
 • По купување на купонот, испратете го купонот и вашите контакт податоци за да ја потврдите резервацијата.
 • Доколку купонот не се искористи во резервираниот термин, истиот пропаѓа и средствата не можат да бидат рефундирани
 • За дополнителна обработка се доплаќа директно, во договор со фотографот
 • За фотографирање подолго од два часа, се доплаќа директно, во договор со фотографот.

Опис

Нека вашите најубави моменти бидат запаметени на најдобар начин!
Резервирајте термин и дозволете Богдан Глишиќ Photography да ги овековечи вашите најдраги спомени!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.