3 ја следат оваа компанија


Дводелен детски комплет

1300 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Со купување на оваа понуда со Mastercard картичка добиваш 10% бонус во твојата торбичка по повод KIDS WEEK кампањата.

Опис

L (2-3години):

  • Должина на пантол - 49см
  • Должина на ракав - 37см

M (1-2година):

  • Должина на пантол - 46см
  • Должина на ракав - 35см

S (0-1година):

  • Должина на пантол - 44см
  • Должина на ракав - 32см

Детали за испорака

Испорака

 

За компанијата

За прв пат на Grouper.mk, Ви ги претставуваме најмодерните и нај уникатните парчиња облека за вашите фраерки и фраери од 0-6 години!
Како и секогаш, ние сме тука да ви ја олесниме потрагата по совршените парчиња, па ако сте од оние кои уживаат во уникатни и единствени модели, со само еден клик на парчињата истите можете да ги нарачате.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.