46 ја следат оваа компанија


Дводелна марама - наметка со бисери 150 х 90cm со модел по избор

300 ден.

99 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

0400000000097
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии: 150 х 90cm
 • Број на бисери: 3 од едната страна и 3 од другата страна на марамата

Елегантна дводелна марама - наметка со бисери за впечатлив изглед на плажа ова лето

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.