51% попуст на дуал трака во вредност од 100 ден. по цена од 49 ден.

Цена: 49 ден.

51% попуст на дуал трака во вредност од 100 ден. по цена од 49 ден.

Вредност

100 ден.

Попуст

51%

Заштеда

51 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 8

Можност за достава

Добивате

Двострана селотејп лента


Услови

  • Купонот може да се искористи од 05.01.2017 до 03.02.2017
  • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Grouper.mk (ул. Лермонтова бр.3 локал 1 до Италијанска амбасада, од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)
  • Доколку сакате производот да ви се достави потребно е да извршите доплата за достава на вашиот производ преку купување на следната ЗДЕЛКА и пополнете ја формата за достава ТУКА!

Опис

Двострана селотејп лента која по ваша потреба може да се користи за лепење и од двете страни. Лентата може да се користи и само за лепење од едната страна.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ