46 ја следат оваа компанија


- 35%

35% попуст на двострано магнетно пикадо 17″ со 6 стрелки

750 ден.

490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • Двострано пикадо
 • Дебелина на целта на стрелата: 5 mm
 • Големина: (17 инчи)-43.18 cm
 • Тежина: 700 грама
 • Материјал: Магнет
 • Пакетот содржи: 1 x двострана табла, 6 x стрели

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.