0 ја следат оваа компанија


Двострано ранфорс плик ќебе во боја и дезен по избор

1200 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Подарок за вашите новороденчиња. Доколку сакате да се изработи со бои по ваш избор наведете во коментар.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Baby Boom" на Ул. Ресенска 10, Скопје
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот

За компанијата

BabyBoom онлајн продавница за пликови, сет постелнини, перници за вашите деца.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.