53 ја следат оваа компанија


- 13%

DYNAMIC Електрична ѕидна греалка 2000W (7487) + 1 година гаранција

3200 ден.

2790 ден.

Опис

 • Напон AC220-240V
 • Фреквенција 50/60Hz
 • Струја 2000W
 • Самостојна или монтирана на ѕид
 • Заштита од прегревање
 • Прилагодлива контрола на
 • термостатот
 • Со далечински управувач
 • IP20 водоотпорен

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.