39 ја следат оваа компанија


DYNAMIC Греалка 2000W (9353) + 1 година гаранција

1590 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Волтажа: 220-240V
 • Фреквенција: 50/60Hz
 • Потребна моќ: 2000W
 • Подесувања 1000/1000/2000W
 • Димензии на производот: 19x17.5x20cm
 • Димензии на на кутијата: 20x18.5x20.5cm
 • Бруто/Нето тежина: 1.8/2.0kg

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.