46 ја следат оваа компанија


- 21%

DYNAMIC Греалка сушара за во бања (7488) + 1 година гаранција

2900 ден.

2290 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • IP21 водоотпорност
 • Се монтира на ѕид
 • Напон 220 – 240 V(50 Hz)
 • Моќност: 2000 W
 • Фреквенција (50 Hz)
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.