53 ја следат оваа компанија


DYNAMIC Греалка сушара за во бања (7488) + 1 година гаранција

3990 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • IP21 водоотпорност
  • Се монтира на ѕид
  • Напон 220 – 240 V(50 Hz)
  • Моќност: 2000 W
  • Фреквенција (50 Hz)
  • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.