46 ја следат оваа компанија


- 26%

DYNAMIC Калорифер + 1 година гаранција

1200 ден.

890 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000001632
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • 2 степени за подесување: 1000W/2000W
 • Фен/ топло/ жешко дување за одбирање
 • Прилагодлива контрола на термостат
 • Заштита од прегреаност
 • Светло за индикација на моќност
 • Ултра тивок фен
 • Составна рачка за носење
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.