46 ја следат оваа компанија


- 20%

DYNAMIC Панелна греалка 2000W (7480) + 2 години гаранција

4100 ден.

3290 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Грејна моќ 2000W
 • Самостојна или монтирана на ѕид
 • Со далечински управувач
 • Прилагодлива контрола на
 • термостатот
 • Заштита од прегревање
 • IP24 водоотпорен
 • Алуминиумски елемент за греење

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.