53 ја следат оваа компанија


- 22%

DYNAMIC Кварцна греалка 800W (2578) + 1 година гаранција

1400 ден.

1090 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 400 W / 800 W
  • 2 степени на моќност
  • Контрола со повлекување
  • Можност за поставување на ѕид
  • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.