46 ја следат оваа компанија


- 19%

DYNAMIC Кварцна греалка со далечински управувач 2000W (7483) + 1 година гаранција

8000 ден.

6490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Напон 220-240V
Фреквенција (50Hz)
Јачина (W) 2000W
Со далечинско
IP26 водоотпорен
Монтирање на ѕид

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.