DYNAMIC Метална конвектор греалка 2000W (7482) + 1 година гаранција

 • 070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Грејна моќ 750W/1250W/2000W
 • Ротационен прекинувач
 • Прилагодлив термостатот
 • Безбедно термичко исклучување
 • Заштита од прегревање
 • Индикаторско светло
 • Вградени рачки за носење
 • Турбо вентилатор (опционално)
 • Метален дизајн
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.