46 ја следат оваа компанија


- 24%

DYNAMIC Стаклена панелна греалка 2000W (7481) + 2 години гаранција

5000 ден.

3790 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Калено стакло однапред
 • IP24 водоотпорен
 • Прилагодлива контрола на
 • термостатот
 • За заштита од прегревање
 • Самостојна или монтирана на ѕид
 • Алуминиумски елемент за греење

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.